Speellijst: Valentijn Productiehuis

04-03-2024 - 11.00 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Theater de Voorveghter , Hardenberg


05-03-2024 - 11.00 en 13.00 uur
Stapelgek (D)
Oecumenische Basisschool Het Drieluik , Almere


05-03-2024 - 09.30, 11.00 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Theater de Voorveghter , Hardenberg


08-03-2024 - 13.15 uur
Stapelgek (D)
OBJS de Kring , Almere-Buiten


10-03-2024 - 15.00 uur
Dierendorpje (D)
Huis van Eemnes , Eemnes


11-03-2024 - 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kindcentrum de Rietpluim , Delfzijl


11-03-2024 - 10.45 en 12.45 uur
Stapelgek (D)
De Twine chr. speciaal basisonderwijs , Dokkum


12-03-2024 - 09.15, 10.45, 12.45 uur
Stapelgek (D)
De Molkfabryk , Burgum


12-03-2024 - 11.00 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kindcentrum `t Maar , Spijk


13-03-2024 - 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kindcentrum de Rietpluim , Delfzijl


13-03-2024 - 10.45 en 12.30 uur
Stapelgek (D)
Doarpshus Trefpunt , Hallum


14-03-2024 - 09.15, 10.45 en 12.45 uur
Stapelgek (D)
Christelijke Basisschool (CBS) Koningin Julianaschool , Kollum


18-03-2024 - 10.45 en 12.45 uur
Stapelgek (D)
Christelijke Basisschool De Bron Dokkum , Dokkum


18-03-2024 - 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kids2b Kindcentrum Noord , Delfzijl


19-03-2024 - 11.00 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Stichting IVAK , Appingedam


19-03-2024 - 09.15, 10.45 en 12.45 uur
Stapelgek (D)
Zalencentrum "De Trije Doarpen" , Kollumerzwaag


20-03-2024 - 09.15 en 10.45 uur
Stapelgek (D)
Wrâldwizer , Oosternijkerk


21-03-2024 - 09.15 en 10.45 uur
Stapelgek (D)
MFC De Kruisweg , Damwoude


22-03-2024 - 12.45 uur
Stapelgek (D)
CBS De Winde , Hurdegaryp


25-03-2024 - 10.45 en 12.45 uur
Stapelgek (D)
Zalencentrum De Lantearne , Surhuisterveen


25-03-2024 - 10.45 en 12.45 uur
De Drakentemmer (D)
Christelijke Basisschool De Bron Dokkum , Dokkum


26-03-2024 - 09.15, 11.15 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
De Twine chr. speciaal basisonderwijs , Dokkum


27-03-2024 - 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kindcentrum `t Maar , Spijk


29-03-2024 - 13.15 uur
Biggetjesroze (D)
De Triangel , Weesp


02-04-2024 - 11.00 en 13.00 uur
Stapelgek (D)
RaboTheater de Meenthe , Steenwijk


03-04-2024 - 09.30, 11.00 en 13.00 uur
Stapelgek (D)
RaboTheater de Meenthe , Steenwijk


04-04-2024 - 09.30 en 11.00 uur
Stapelgek (D)
RaboTheater de Meenthe , Steenwijk


08-04-2024 - 12.45 uur
De Drakentemmer (D)
Zalencentrum De Lantearne , Surhuisterveen


09-04-2024 - 11.15 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
MFC De Kruisweg , Damwoude


10-04-2024 - 11.15 uur
De Drakentemmer (D)
CBS De Winde , Hurdegaryp


11-04-2024 - 11.00 uur
Stapelgek (D)
De Windwijzer , Almere


12-04-2024 - 10.30 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Theater de Kappen , Haaksbergen


15-04-2024 - 10.45 en 12.45 uur
De Drakentemmer (D)
Zalencentrum "De Trije Doarpen" , Kollumerzwaag


16-04-2024 - 09.15, 11.15 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
De Molkfabryk , Burgum


22-04-2024 - 10.45 en 12.45 uur
De Drakentemmer (D)
Doarpshus Trefpunt , Hallum


23-04-2024 - 09.15, 11.15 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Theater de Colle , Kollum


23-04-2024 - 09.30, 11.00 en 13.30 uur
Stapelgek (D)
CC Lanaken , Lanaken


28-04-2024 - 13.30 uur
De Drakentemmer (D)
Theater Geert Teis , Stadskanaal


01-05-2024 - 15.00 uur
De Drakentemmer (D)
Bibliotheek Rotterdam , Rotterdam


05-05-2024 - 14.00 uur of nader te bepalen
Olleke Bolleke (D)
De Lindenberg , Nijmegen


17-06-2024 - 11.00 uur
Dierendorpje (D)
Mytylschool Eindhoven , Eindhoven


17-09-2024 - 11.00 uur of nader te bepalen
Stapelgek (O)
CC van Beresteyn , Veendam


28-09-2024 - 11.00 uur
Stapelgek (D)
Theater het Kruispunt , Barendrecht


13-10-2024 - 11.00 uur
Dierendorpje (D)
De Smeltkroes , Maarheeze


19-10-2024 - 10.30 uur
Dierendorpje (O)
CCM De Plataan , Meppel


10-11-2024 - 15.00 uur
De Drakentemmer (D)
De Lindenberg , Nijmegen


10-02-2025 - 11.00 en 13.15 uur of nader te bepalen
De Drakentemmer (O)
Akte2 - Cultuur Kwartier Sneek , Sneek


11-02-2025 - 11.00 en 13.15 uur of nader te bepalen
De Drakentemmer (O)
Akte2 - Cultuur Kwartier Sneek , Sneek


17-03-2025 - 10.30 en 13.00 uur
De Drakentemmer (O)
C. Nieuw-Vennep , Nieuw-Vennep


18-03-2025 - 10.30 en 13.00 uur
De Drakentemmer (O)
C. Nieuw-Vennep , Nieuw-Vennep


19-03-2025 - 10.30 en 13.00 uur
De Drakentemmer (O)
C. Nieuw-Vennep , Nieuw-Vennep


24-03-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


25-03-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


31-03-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


01-04-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


02-04-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


07-04-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


08-04-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


09-04-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Stichting CultuurStation , Eindhoven


10-05-2025 - 11.00 uur
Dierendorpje (D)
Theater het Kruispunt , Barendrecht


13-05-2025 - 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
CC van Beresteyn , Veendam