Speellijst: Valentijn productiehuis

21-02-2019 - 10.30 en 13.30 uur
De Drakentemmer (D)
GC Essegem vzw , Brussel / Jette


22-02-2019 - 10.00 en 13.30
De Drakentemmer (D)
GC Essegem vzw , Brussel / Jette


25-02-2019 - 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
Bibliotheek Nieuw Waldeck , Den Haag


26-02-2019 - 10.00 en 13.30 uur
De Drakentemmer (D)
GC De Drieschaar , AS


26-02-2019 - 10.30 uur
Olleke Bolleke (D)
OBS De Zevenhoeven , Heemskerk


27-02-2019 - 16.00 uur en 19.00 uur
de Drakentemmer (D)
Stadspodium GO , Leerdam


28-02-2019 - 10.30 uur
De Drakentemmer (D)
Theater Dakota , Den Haag


28-02-2019 - 14.30 uur
De Drakentemmer (D)
Laaktheater , Den Haag


04-03-2019 - 10.45 en 13.30 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Cultuur en Theater ZiNin , Nijverdal


04-03-2019 - 10.45 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Vrijeschool De Kleine Johannes , Deventer


05-03-2019 - 09.15, 10.45 en 13.30 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Cultuur en Theater ZiNin , Nijverdal


05-03-2019 - 09.30 en 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
Sporthal 't Haarhuus Schalkhaar , Deventer


06-03-2019 - 09.30 en 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
RKBS Adwaita , Deventer


10-03-2019 - 10.30 uur
Olleke Bolleke (D)
Ontmoetingscentrum Den Bril vzw , Lier


11-03-2019 - 09.30, 10.45 en 13.00 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Multifunctioneel Centrum (MFC) De Wier , Ureterp


12-03-2019 - 09.30, 10.45 en 13.00 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
De Skans , Gorredijk


12-03-2019 - 10.30 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
OBS De Robbedoes , Vaals


12-03-2019 - 10.00 en 13.45 uur
Olleke Bolleke (D)
GC De Drieschaar , AS


13-03-2019 - 10.30 uur
Olleke Bolleke (D)
Jeugdtheater Harderwijk , Harderwijk


14-03-2019 - 10.45 en 13.30 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Theater/Partycentrum De Krocht , Zandvoort


16-03-2019 - 14.00 uur
De Drakentemmer (D)
Stichting ZIJN, Diekhuus , Middelharnis


18-03-2019 - 10.45 en 13.30 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Cultuur en Theater ZiNin , Nijverdal


19-03-2019 - 09.15, 10.45 en 13.30 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Cultuur en Theater ZiNin , Nijverdal


19-03-2019 - 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
CBS De Wingerd , Twello


25-03-2019 - 10.30 en 14.00 uur
Olleke Bolleke (D)
CC Den Hoogen Pad , Adegem


25-03-2019 - 09.15, 10.45 en 13.15 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
LOC + , Hardenberg


25-03-2019 - 09.15, 11.00 en 13.30 uur
De Drakentemmer (D)
GC Nekkersdal , Brussel / Laken


26-03-2019 - 09.00, 10.30 en 14.00 uur
Olleke Bolleke (D)
CC Den Hoogen Pad , Adegem


26-03-2019 - 09.15, 10.45 en 13.15 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
LOC + , Hardenberg


27-03-2019 - 09.15 en 10.45 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
LOC + , Hardenberg


01-04-2019 - 09.15, 10.45 en 13.15 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
LOC + , Hardenberg


01-04-2019 - 10.45 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
De kleine planeet - locatie Voorstad , Deventer


02-04-2019 - 09.15, 10.45 en 13.15 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
LOC + , Hardenberg


02-04-2019 - 09.30, 11.00 en 13.00 uur
De Drakentemmer (D)
Kultuurhuis Braakhekke , Bathmen


03-04-2019 - 09.30 en 11.00 uur
De Drakentemmer (D)
RKBS de Vijf-er , Deventer


05-04-2019 - 09.30, en 11.00 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Theater/Partycentrum De Krocht , Zandvoort


08-04-2019 - 09.15 en 10.45 uur
Olleke Bolleke (D)
Eetcafe 70 / Zaal Dolleburg , De Goorn


08-04-2019 - 09.30, 11.00 en 12.45 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
RKBS Aloysiusschool SN026140 , Geesteren


09-04-2019 - 09.00 en 10.45 uur
Olleke Bolleke (D)
Eetcafe 70 / Zaal Dolleburg , De Goorn


10-04-2019 - 09.00 en 10.45 uur of nader te bepalen
Olleke Bolleke (D)
Eetcafe 70 / Zaal Dolleburg , De Goorn


13-04-2019 - 15.00 uur
Olleke Bolleke (D)
Bibliotheek Hoofddorp-Floriande , Hoofddorp


15-04-2019 - 09.30, 10.45 en 13.00 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
It Buorskip , Beetsterzwaag


16-04-2019 - 09.30 en 10.45 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
De Skans , Gorredijk


09-05-2019 - 09.15 en 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


10-05-2019 - 09.15 en 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


13-05-2019 - 10.30 en 13.30 uur
Olleke Bolleke (D)
GC De Kroon , Bocholt


14-05-2019 - 09.15 en 10.30 uur
Olleke Bolleke (D)
GC De Kroon , Bocholt


16-05-2019 - 09.15 en 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


17-05-2019 - 09.15 en 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


20-05-2019 - 09.30 en 10.45 uur of nader te bepalen
Olleke Bolleke (O)
Keunstwurk , Leeuwarden


21-05-2019 - 09.30 en 10.45 uur of nader te bepalen
Olleke Bolleke (O)
Keunstwurk , Leeuwarden


23-05-2019 - 09.15, 11.00 en 12.30 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


24-05-2019 - 09.15 en 11.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Cultuureducatie Westerkwartier , Leek


26-05-2019 - 15.00 uur of nader te bepalen
Het circus is begonnen (O)
De Nieuwe Bibliotheek , Almere


07-08-2019 - 15.00 uur
De Drakentemmer (D)
Zuiderparktheater , Den Haag


06-09-2019 - 10.00 en 11.15 uur
Dierendorpje met live muziek (D)
VVV Sint Nicolaasga , Sint Nicolaasga


14-09-2019 - 13.00 en 15.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
FlevoMeer Centrale Bibliotheek , Lelystad


22-09-2019 - 15.00 uur of nader te bepalen
Biggetjes roze (O)
De Nieuwe Bibliotheek , Almere


07-10-2019 - 10.45 en 13.30 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
Centrum KCE Oosterschelderegio , Goes


08-10-2019 - 10.45 en 13.30 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
Centrum KCE Oosterschelderegio , Goes


03-11-2019 - 15.30 uur of nader te bepalen
Spees (werktitel) (O)
Schouwburg Ogterop , Meppel


26-01-2020 - 10.00 uur of nader te bepalen
Dierendorpje met live muziek (O)
Theater de Voorveghter , Hardenberg


09-02-2020 - 14.15 uur
Dierendorpje met live muziek (O)
Theater Zuidplein , Rotterdam


09-02-2020 - 11.00 en 14.00 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
CC Beringen , Beringen


10-02-2020 - 10.30 en 13.30 of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
CC Beringen , Beringen


11-02-2020 - 10.30 en 13.30 of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
CC Beringen , Beringen


16-02-2020 - 10.30 uur of nader te bepalen
Dierendorpje (O)
Theater de Spiegel , Zwolle


09-03-2020 - 10.30 en 13.15 uur of nader te bepalen
Biggetjes roze (O)
Scala Centrum voor de Kunsten , Meppel


10-03-2020 - 10.30 en 13.15 uur of nader te bepalen
Biggetjes roze (O)
Scala Centrum voor de Kunsten , Meppel


11-03-2020 - 10.30 uur of nader te bepalen
Biggetjes roze (O)
Scala Centrum voor de Kunsten , Meppel


15-03-2020 - 15.00 uur
De kleine vuurtorenwachter (D)
Breughelzaal , Bree


23-03-2020 - 09.30, 11.15 en 13.15 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
Westland Theater De Naald , Naaldwijk


24-03-2020 - 09.30, 11.15 en 13.15 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
Westland Theater De Naald , Naaldwijk


25-03-2020 - 09.30 en 11.15 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
Westland Theater De Naald , Naaldwijk


29-03-2020 - 10.30 en 15.00 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
CC De Bogaard vzw , Sint-Truiden


26-04-2020 - 11.00 uur of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
GC Op Weule , Sint-Lambrechts-Woluwe


27-04-2020 - 10.00 en 13.30 of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
GC Op Weule , Sint-Lambrechts-Woluwe


28-04-2020 - 10.00 en 13.30 of nader te bepalen
De kleine vuurtorenwachter (O)
GC Op Weule , Sint-Lambrechts-Woluwe


29-04-2020 - 11.00 en 13.00 uur of nader te bepalen
Het peuterfestival (O)
Theater Geert Teis , Stadskanaal